Creative Commons License
Zdjęcia są dostępne
wg licencji Creative Commons
-Podanie autorstwa
("przemyski.blox.pl")
-Użycie niekomercyjne
-Bez utworów zależnych
2.5 Polska
.


Przeszukaj zasoby strony:
Blog > Komentarze do wpisu

Reklamowe koszmary - ciąg dalszy

Przemyśl. Kościół Franciszkanów i katedra greckokatolicka

Gdyby ktoś jeszcze miał wątpliwości: stoimy w narożniku przemyskiego Rynku. Przed nami późnobarokowy kościół Franciszkanów (1754-78) ze schodami ozdobionymi rokokowymi rzeźbami z lwowskiej pracowni Fabiana i Sebastiana Fesingerów. Za nim wcześniejszy, barokowy kościół Jezuitów, obecnie katedra greckokatolicka. Ale właściwie trudno się na czymś skoncentrować, bo okolica spowita jest czerwoną poświatą migających diod. Trudno też zrobić zdjęcie, oczekując aż upiorna tablica na chwilę zamilknie. Bo przecież najważniejsze jest, że w tym miejscu mieści się ZETO RZESZÓW i można tu kupić komputery. Obyczaje rodem z Hong-Kongu.

sobota, 13 czerwca 2009, jsherburt

Polecane wpisy

Komentarze
2009/06/14 07:30:54
A ten żółty, plastikowy transparent rozwieszony na schodach kościelnych to Cię nie denerwuje? Wkurzona jesteś reklamą świetlną - zgoda. A sam budynek firmy do tego otoczenia pasuje jak pięść do nosa. Po prostu trzeba się pogodzić z tym, że żyjemy w XXI wieku. I jak mawiają bracia Czesi "to se ne vrati".
-
2009/06/14 16:58:09
Tak, jestem wkurzony. Żółty plastikowy transparent zapowiada jakąś wystawę w podziemiach i można go w każdej chwili zwinąć. Budynek firmy powstał wiele lat temu i nie mamy na to wpływu. Wcale nie jest taki zły, przynajmniej trzyma linię zabudowy i wysokość, czego nie można powiedzieć o większości budynków z tych czasów w polskich miastach. Dlatego uważam, że zestawianie tych trzech rzeczy ze sobą nie jest w porządku, bo fałszuje obraz. Znajdź coś podobnego na starym mieście w Krakowie, byłby skandal. Przejedź się do Niemiec, Francji czy Szwajcarii i zobacz jak tam się manifestuje XXI wiek. Chyba że oni są zacofani, a my powinniśmy się wzorować na Hanoi, to wtedy zwracam honor.
-
Gość: IMI, *.tktelekom.pl
2010/05/04 22:08:54
Proponuje w ogole sie schować do glinianych chatek tak będzie najlepiej, przecież reklama nie wisi na kościele, a jak ktoś chce zrobić zdjęcie kościoła nie musi brać w kadr przecież reklamy i tak jak się szanuje fotograf musi zrobić z 100 zdjęć nie koniecznie 2 budowli na raz do tego sa różnego rodzaju programy służące do obróbki zdjęć prawda, wiec nie czepiajmy się rzeczy kolo budowli tylko na budowli
-
Gość: jacek, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2010/05/04 23:22:04
odwalic sie od zeto!!!!!
-
Gość: IMI, *.tktelekom.pl
2010/05/05 01:27:25
Myślę ze to pisze pan z karenu bo reklama karenu widzę ze nie przeszkadza tylko reklama zeto :D