Creative Commons License
Zdjęcia są dostępne
wg licencji Creative Commons
-Podanie autorstwa
("przemyski.blox.pl")
-Użycie niekomercyjne
-Bez utworów zależnych
2.5 Polska
.


Przeszukaj zasoby strony:
Blog > Komentarze do wpisu

Z czeluści archiwum: zimowy Krasiczyn

Krasiczyn zimą

To jedno z moich starych, ulubionych zdjęć. Pochodzi z zimy roku 2006. Było tu już kiedyś, ale "zniknęło". Teraz pojawia się znowu - zdziwiłem się, że je jeszcze mam. Domowe archiwa fotograficzne im bardziej się rozrastają, tym trudniejsze są do opanowania...

A co na zdjęciu? Staw w Parku Zamkowym w Krasiczynie, zwykle radosny, pełen kaczek, łabędzi i  ...turystów ;-). Wiem, że patrząc na tę fotografię trudno w to uwierzyć...

piątek, 25 września 2009, jsherburt

Polecane wpisy

Komentarze
Gość: ikroopka, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2009/09/27 15:02:14
Przepiękne to zdjęcie, z takim klimatem, który się czuje, a którego nie da się oddać słowami.Jak dobrze, że istnieje fotografia, jak dobrze, że jest internet!
:)
Byłam tego roku latem w Krasiczynie i Przemyślu, oczywiście za krótko, oczywiście za mało;(
-
ada.libra
2009/09/27 21:42:31
Są fotografie, które oglądam obiektywnie - przemawiają treścią, kompozycją, kadrem, kolorem. Do tej wracam już kolejny raz - i zawsze widzę obraz innego wieczora, innej zimy, w innym mieście. Tam, gdzie Wilga wpada do Wisły, grudzień ubiegłego roku.
Eh, meandry pamięci, siło skojarzeń. To tyle, by powiedzieć, że zdjęcie nie pozostawia obojętnym. Tu by się można zastanowić nad odbiorem fotografii w ogóle - na ile możliwy jest obiektywizm osądu, na ile działają wcześniejsze doświadczenia, cała dyspozycja umysłu. Ale to dla mnie trochę za trudne. I zbyt jałowe, może.

Z pozdrowieniami :)
A.
-
2009/09/28 08:45:15
Krasiczyn piekny zwlaszcza w jesiennych wrzosach
-
Gość: edimini, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2009/09/28 23:15:47
Tak jak milczenie jest złotem, melancholijne zacisze takich miejsc jest bezcenne.
Coraz częściej przekonuję się o urokliwości Przemyśla i jego okolic, bo coraz częściej muszę z niego wyjeżdżać, a wracam z wciąż rosnącą radością. Pozdrawiam serdecznie :))
-
2009/10/01 22:43:03
Dziękuję Wam za miłe słowa!